Önemli Duyuru: 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Mobil Uygulama Gizlilik Sözleşmesi - Yangın Market | Türkiyenin Lider Yangın Söndürme Ekipmanları Marketi

Mobil Uygulama Gizlilik Sözleşmesi

Yangın Market Logo

Gizlilik Sözleşmesi

Projemizde toplanan tüm veriler ve servisler kayıtlı A Yangın'a aittir ve yayıncılığımız tarafından yürütülür. Yayıncılığımız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

Sözleşmenin Konusu

Sözleşmenin konusu, “Yangın Market, dergi, katalog, bülten gibi herhangi bir yayınınızı tablet bilgisayarlar ve akıllı telefonlar üzerinde, size ait bir mobil uygulama sağlayarak, interaktif halde yayınlayabilme imkanı sağlayan dijital yayıncılık çözümüdür. Yangın Market projesi kapsamında yayıncılığımız' ın yürüttüğü çalışmalar ile ilgili olarak kendisine verilen, açıklanan gizlilik içerdiği açıkça belirtilen bilgi ve belgenin onayı alınmadıkça herhangi bir üçüncü gerçek ve/veya tüzel kişiye açıklanmamasını temin edecek olan gizliliğin sınırlarının ve koşullarının belirlenmesidir.

Gizli Bilginin Tanımı

Sözleşmede tanımlanan Yangın Market projesi esnasında yayıncılığımız tarafından açıklanan iş geliştirme projesi ile ilgili fikir, proje, buluş, iş, metod, ilerleme ve patent, telif hakkı, marka, ticari sır ya da diğer yasal korunmaya konu olan ya da olmayan her türlü yenilik ve çalışma esnasında öğrenilecek yazılı veya sözlü tüm ticari, mali, teknik bilgiler ve konuşma bilgileri sır olarak kabul edilir. Bu uygulama verdiği hizmetler ve raporlama çalışmaları doğrultusunda; kimlik, konum, medya dosyaları, kablosuz bağlantı bilgileri ve cihaz kimliği hakkında bilgilere ihtiyaç duymaktadır. Bu bilgiler kesinlikle kayıt altında tutulmamakta olup, mahremiyetinizi ihlal etmemektedir.

Tarafların Yükümlülükleri

Yangın Market projesi kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi temin etmeyi yayıncılığımız taahhüt eder.

Süre

İşbu sözleşmenin konusunu oluşturan gizliliğe riayet yükümlülüğü, yayıncılığımız ile Yangın Market projesinin yürütülmesi ile başlayıp bu çalışmanın bitiminden sonra da devam edecektir.

Reklam ve Gizlilik Şartları

İşbu sözleşmesinde reklam sistemi kullanılmamaktadır.

Üçüncü Taraf Web Siteleri ve Uygulamalar

Yaptığınız hiçbir işlem üçüncü parti şirket ve/veya şahıslarla paylaşılmamaktadır. Yayıncılığımız proje dahilinde başka sitelere link verebilir ve bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

İstisnai Haller

Aşağıda belirtilen sınırlı hallerde yayıncılığımız, işbu "Gizlilik Politikası" hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için “ kurumsal@ayg.com.tr “ adresine e-mail gönderebilirsiniz. Yayıncılığımıza aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.
 

A Yangın Güvenlik Sistemleri San. Tic. A.Ş.
Yavuz Sultan Selim Cad. No.81 Ayrancılar - Torbalı / İZMİR
Telefon: +90 850 800 02 94