Önemli Duyuru: 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
YSC KKT AYEX ABC MAP %40 50 KG AYG - Yangın Söndürücü Cihazlar (Yangın Tüpü) - Yangın Market | Türkiyenin Lider Yangın Söndürme Ekipmanları Marketi

YSC KKT AYEX ABC MAP %40 50 KG AYG

1-05-01-01-05-0008-U

0,00 TL KDV Hariç
Taksitli Fiyatı :
3x0,00 TL
Sepete Ekle
Kapasite:
50 Kg
MAP:
40

Yangın söndürme cihazı, içeriğindeki malzemeler sayesinde ısı ve oksijen arasındaki bağlantıyı kesmeye yarayan basınçlı bir cihazdır. Çok farklı ebat ve özelliklerde üretilebilen bu cihazlar, özellikle yangınların oluşma aşamasında söndürülmesinde büyük önem taşırlar. Yangın söndürme cihazları, yangınların özelliklerine göre farklı tipte üretilirler.

 

Yangın Söndürme Cihazı Tipleri:

Kuru Kimyevi Tozlu Yangın Söndürme Cihazları

ABC tozlu yangın söndürücü olarak da bilinir. A, B ve C tipi yangınlarda yani metal ve elektrik yangınları haricindeki tüm yangınlarda kullanılabilen cihazlardır.

ABC tozlu yangın söndürme cihazları, yangınla mücadelede üstün kapasiteye sahiptir. Ancak yangının tekrar alevlenmemesi için kullanılan alanın oksijenle tüm bağın kesildiğinden emin olmak gereklidir.

Çeşitleri:

  • 25 VE 50 Kg’lık Kuru Kimyevi Tozlu Arabalı YSC
  • 6, 9  ve 12 Kg’lık Kuru Kimyevi Tozlu YSC
  • 1 ve 2 Kg’lık Kuru Kimyevi Tozlu YSC

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor