Önemli Duyuru: 
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.
Teslimat ve kargo

Teslimat ve Kargo

Teslimat ve Kargo
SİPARİŞ GÖNDERİMİ
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. Yanginmarket.com.tr ilgili birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren ürünleriniz taahhüt edilen süre içerisinde hazırlanır ve kargo firmasına teslim edilir. 
Yanginmarket.com.tr'de yer alan ürünlerden Depo stoğunda bulunan ürünler 3 iş günü içinde sevk edilmektedir. 
Cumartesi ve Pazar günleri sevkiyat yapılmamakta ve pazartesi kargoya teslim edilmektedir. Kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı Yanginmarket.com.tr sorumlu tutulamaz.

KARGO FİRMASI
Siparişlerinizin gönderimi anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile yapılmaktadır. Sevkiyat için başka bir kargo firması isteğiniz maalesef kabul edilmeyecektir.
 
KARGO ÜCRETİ
Kargo ücreti toplam sepet tutarına ve sipariş edilen ürünün hacmine göre göre değişiklik göstermektedir.
• Sitemizde bulunan bazı ürünler yukarıda belirtilen kargo ücretleri dışında tutulmaktadır. Bu ürünlerin kargo koşulları ürünün detay sayfasında belirtilmektedir.

TESLİMAT SÜRESİ
Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren 1-5 iş günüdür*. Siparişiniz, belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişlerinizin teslimatı Yurtiçi Kargo firması tarafından yapılmaktadır. 

* Sevk adresi olarak girdiğiniz adres, köy, kasaba veya adalar bölgesinde ise veya kargo firmasının dağıtım alanı dışında olan bir bölgede ise paketiniz vaat edilen süre içinde size ulaşmayabilir. Belirtilen teslimat süresi tahmini teslimat süresidir. Kargo firmasındaki yoğunluk ve ön görülemeyen, mücbir sebeplerden dolayı bu sürelerde değişiklik olabilir. Servis günlerini ve daha fazla bilgiyi ancak kargo firmasından öğrenebilirsiniz.

KARGO TAKİBİ
Siparişinizin durumunu "Hesabım" başlığı altında yer alan "Siparişlerim" sayfasında görebilirsiniz. "Tedarik sürecinde" ifadesi siparişinizdeki bir ya da daha fazla adet kalem ürünün henüz hazır olmadığını ve depodan bize ulaşması için beklediğimizi ifade eder. "Siparişiniz Hazır" ifadesi siparişinizin toplanıp paketlendiğini ve faturası ile birlikte kargoya verilmek için beklediğini ifade eder.  "Kargoya verildi" ifadesi siparişinizin firmamızdan kargo firmasına verildiğini ifade eder.

EKSİK VE HASARLI ÜRÜNLER
Paketinizi kargo firmasından teslim alırken mutlaka kontrol ediniz, üzerinde hasar olduğunu tespit ederseniz kargoyu getiren görevlinin yanında paketi açıp hasarla ilgili tutanak tutturmanız gerekmektedir, hasarı telafi edebilmemiz için bu işlem gereklidir. 

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa "İletişim" sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Dilerseniz 05331343030 numaralı telefondan müşteri hizmetleri yetkilimizle görüşebilirsiniz.
Paketinizi teslim aldıktan sonra ürünlerde herhangi bir sorun tespit ederseniz, sorunlu ürünlerle ilgili fotoğraf çekerek durumu anlatan bir email atabilirsiniz ve bizi konuyla ilgili telefonla arayabilirsiniz. Sorunla ilgili size en kısa sürede geri dönülecektir.